POWŁOKA OCHRONNA DO ZABEZPIECZANIA KONSTRUKCJI BETONOWYCH PCI BETONFINISH W 11L BAZA B-1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zakres stosowania:
-Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
-Do ścian i sufitów.
-Do wykonywania barwnych powłok ochronnych i dekoracyjnych na elewacjach betonowych (ścianach, ościeżach okiennych i drzwiowych, powierzchniach sufitowych i czołowych płyt balkonowych itp.) oraz innych podłożach cementowych w celu ich ochrony przed zmiennymi warunkami pogodowymi i agresją zawartych w powietrzu gazów (głównie dwutlenku węgla i dwutlenku siarki) oraz chlorków.
-Do zabezpieczania betonu i innych powierzchni mineralnych przed agresywnym oddziaływaniem spalin na mostach, wiaduktach, w tunelach, garażach podziemnych itp.
-Do ochrony strefy cokołowej budynków i budowli przed agresją chlorkową w wyniku rozbryzgu soli odladzających.
-Do ochrony przed korozją stali zbrojeniowej w betonie.
-Do obiektów budownictwa ogólnego i przemysłowego.
Właściwości produktu:
-Gotowa do użycia.
-Dostępna w ok. 1000 kolorów.
-Posiada wysoki opór dyfuzyjny dla agresywnych gazów i odporność na penetrację chlorków, zawartych w powietrzu i solach odladzających.
-Odznacza się wysoką przepuszczalnością dla pary wodnej.
-Wodo- i mrozoodporna.
-Odporna na działanie promieniowania UV.
-Posiada bardzo dobre właściwości kryjące.
-Dobrze przyczepna do podłoży mineralnych.
-Ekologiczna – nie zawiera rozpuszczalników.
-Spełnia wymagania normy PN-EN 1504-2.
-Posiada aprobatę techniczną IBDiM nr AT/2014-02-3030.
Pliki do pobrania:
Specyfikacja
Powłoka ochronna do zabezpieczania konstrukcji betonowych







